EKOSYSTEMY drogą innowacji
english
Gratitude WOD-KAN 20122012-05-28 09:38

Dear Sir or Madam, Thank you for visiting our stand at the Fair - Water and Sewage in 2012 in Bydgoszcz.  

więcej
Eko Cup 2011
2011-06-09 10:01

Eko Cup 2010 przeszło do historii, a uczestnicy tego wyjazdu byli wyjątkowo zadowoleni z przebiegu imprezy. Dlatego już po raz drugi firma Eko-Systemy Sp. z .o.o organizuje regaty z udziałem kluczowych klientów . W tym roku jak i w poprzednim szykuje się wydarzenie jakich mało na rynku, bazujące tylko i wyłącznie na czystej rywalizacji pomiędzy zespołami.

Zachęceni fantastyczną atmosferą towarzyszącą nam podczas Eko-Systemy Cup 2010 postanowiliśmy zorganizować II Edycję Regat o Puchar Prezesa Eko- Systemów. Regaty odbędą się w terminie 11-17 listopada 2011. Tym razem we wspólnej przygodzie weźmie udział aż 8 jachtów – czyli ok. 45 osób. Podobnie jak w poprzednim roku skiperami łodzi będą zawodowi i wyczynowi żeglarze, a komisji regatowej przewodniczyć będzie Mateusz Kusznierewicz.

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się poprzez kontakt z Kierownikiem Regionalnym odpowiedzialnym za opiekę nad konkretnym klientem. Zgłoszenie jednak nie wystarczy. Należy również zająć premiowane miejsce w konkursie sprzedaży urządzeń produkcji Eko-Systemy. Regulamin konkursu będzie dostępny na stronie www.eko-systemy.pl

„Regaty to doskonała okazja do zbudowania długoletnich relacji z naszymi kluczowymi klientami jak i sposób na podziękowanie im za bycie lojalnymi odbiorcami naszych rozwiązań” – mówi Agata Wysogrocka- Korczyńska, Dyrektor Zarządzający firmy Eko-Systemy. „Myślę, że Eko Cup stanie się cykliczną imprezą, organizowaną raz do roku, która wyróżnia się tym, że uczestniczymy w prawdziwym wyścigu jachtów, niezależnie od warunków atmosferycznych, choroby morskiej i kondycji fizycznej. Zazwyczaj imprezy firmowe są oparte na tańcach, hulankach i kacu, my bawimy się, ale w bardzo aktywny sposób”.

Rozpoczęliśmy odliczanie, czas płynie nieubłaganie, warto powalczyć o miano kluczowego klienta, by znaleźć się na jachcie z Mateuszem Kusznierewiczem w poszukiwaniu prawdziwej przygody.

 
 


powrot