EKOSYSTEMY drogą innowacji
polski
Programy UE - Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.22012-07-02 08:38

 Z przyjemnością informujemy że firma Eko-Systemy jest uczestnikiem projektu współfinansowanego z środków UE...

więcej
Futurismo - nowa marka Eko-Systemy
2011-06-09 09:54

Futurismo to nowa marka Eko-Systemy, która powstała w ramach
Eko-Systemy Group.

Ambitnym planem spółki jest zbudować od samego początku nowoczesną i odważną markę meblową, która będzie promować meble z tworzywa sztucznego, wyprodukowane metodą formowania rotacyjnego.

Nasze działania nad budowanie marki futurismo rozpoczną się od pozyskania grupy projektantów, którzy na zlecenie dostarczą nam dwie kolekcje mebli, jedną ekskluzywną do futurystycznych wnętrz, a drugą outdorową, przystosowaną do ogrodów bądź basenów. „rozpoczęliśmy rozmowy zarówno z projektantami światowymi jak i lokalnymi, doświadczonymi jak i początkującymi, by pomysły były zróżnicowane i dające możliwości wyboru właściwej kolekcji” – mówi Iwona Sawicka – Dyrektor Produkcji Eko-Systemy Sp. z o.o.

Eko-Systemy planują zaprojektować krzesła, fotele, stoły oraz wieszaki stojące, których dystrybucja odbywać się będzie poprzez główne salony meblowe, showroomy oraz internet. Meble Futurismo będą się charakteryzowały ergonomią i nowoczesnością formy, jak i agresywnością kolorów, będą tak naprawdę pierwszymi nowoczesnymi meblami na polskim rynku.

Premiera pierwszych mebli Futurismo odbędzie się na światowych targach meblowych w 2012 roku, które mają dać możliwość zaistnienia na rynkach między innymi europejskim, afrykańskim, oraz azjatyckim. Dodatkowo zostanie uruchomiony specjalny dział sprzedaży na terenie Europy, który będzie odpowiedzialny za propagowanie mebli Futurismo w znanych i szanowanych salonach meblowych w głównych miastach Europy. Kolejnym rynkiem, który jest brany pod uwagę to Tunezja, gdzie może ruszyć druga fabryka Eko-Systemy.

Firma Eko-Systemy postanowiła stać się polskim prekursorem, oraz producentem mebli designerskich na świecie jak i zaistnieć w nowych, prężnie rozwijających się sektorach, stąd właśnie pomysł na futurystyczne meble.

 

Po więcej informacji zapraszamy na www.futurismo.pl.

 


powrot